Kurumsal

1959 yılında Muzaffer İKİZ tarafından kurulan tarım makinaları imalatı ile sektöre giriş yapan İKİZ Tarım Makinaları yarım asırı geçkin süredir çiftçimizin yanında olmuştur.

2007 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen Tarım Makinaları üreticileri ile gücünü birleştirerek Adana’da ve daha sonra Kırıkhan, Dörtyol, Tarsus şubelerinin açılması ile imalattan sonra satış konusunda da sektörde ve bölgesinde hızla büyümeye, Türk Tarımına hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz 5.500 m² açık alan ve 2,500 m² kapalı alanda kurulu fabrika ve deneyimli personeli ile çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir.

52 yıldan beri devam ettirdiğimiz kaliteli üretim ve imalat yapma sorumluluğu, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini en önemlisi İKİZ adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamız yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı, satış ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

demirin senfonisi