mac makeup for cheap mac makeup outlet images

İKİZ TARIM ADANA

İkiz Tarım

İkiz Tarım kurulduğu günden itibaren tarım aletleri alanında etkili ve saygın bir yer edinerek Türkiye'nin sayılı kuruluşları arasına adını yazdırmıştır. Bu saygınlığın ve başarı artışının en önemli sebebini, üretim ve satış politikasındaki kaliteli ürün ve dürüstlük ilkesi oluşturmaktadır.

Devamı

Üretim

Şirketimiz 5.500 m² açık alan ve 2,500 m² kapalı alanda kurulu fabrika ve deneyimli personeli ile çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir.

Devamı

Şubeler

2007 yılından itibaren Türkiye'nin önde gelen tarım firmaları ile gücünü birleştirerek Adana'da daha sonra Kırıkhan ve Tarsus şubelerinin açılması ile imalat ’tan sonra satış konusunda da sektörde ve bölgesinde gücünü pekiştirerek Türk tarımına olanca gücü ile hizmet ile vermeye devam etmektedir.

Devamı

Haberler

  • Adana Tarım Fuarındaydık...

    Bu yıl 6.sı düzenlenen Adana Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi fuarında standımıza gelerek bizleri onurlandıran tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. ..

  • Alpego artık size daha yakın.

    Avrupanın önde gelen markalarından Alpego'ya artık İkiz Tarım güvencesi ile daha kolay ulaşabilirsiniz. Alpego Bölge Bayi İkiz Tarım Makinaları. ..

İletişim Formu